Antonio Vazquez Parra*
, (Mexiko 1927-1994), "Marktszene. signiert "A. Vazquez Parra 6", Öl auf Leinwand ca. 20 x 30 cm, gerahmt
04.11.2019 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Antonio Vazquez Parra*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.11.2019 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2019 |