Diamant Brillantohrclipse zus. ca. 1,35 ct
Weißgold 585, 2 Diamanten im Altschliff zus. ca. 0,50 ct, Brillanten zus. ca.0,60 ct, Achtkantdiamanten zus. ca.0,12 ct, Clipse mit Dorn, 5,1 gøg5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.11.2019 - 10:11
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |