Franz Ringel *
(Graz 1940-2011) "Ohne Titel", signiert F. Ringel, datiert 97, Radierung, die Nr.88/100, 26,5 x 19,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 11:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Ringel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-