Julian Eichen *
(20. Jhdt.) "Mutter mit Kind", signiert Julian Eichen, Öl auf Leinwand, 75 x 85,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
06.11.2019 - 11:25
- Dosažená cena: **
EUR 30,-
- Vyvolávací cena:
EUR 30,-
Julian Eichen *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 11:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |