Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950 geb.) "Stephansdom", signiert Goldammer, mit E. A. beschriftet Farblithografie, 81 x 59 cm, gerahmt, verglast, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 11:35
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 11:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: