Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) Radierung, signiert Oman, datiert 70?, die Nr.26/30, 34,5 x 34 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, partiell stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 11:45
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: