Karl Brandstätter *
(Lautz bei Villach 1946 geb.) Farbradierung, signiert, die Nr.18/60, Blattgröße 64 x 45 cm, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 12:30
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Brandstätter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 12:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |