Eva Meloun
(20. Jhdt.) "Gartenzaun", Öl auf Holz, 17 x 25,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 12:35
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Eva Meloun
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 12:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |