Leopold Welleba
(Vedutenmaler, tätig um 1930 in Wien) "Sänftenberg", signiert Leopold Welleba, datiert 1934, Aquarell auf Papier, 31,5 x 46 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.11.2019 - 12:41
- Vyvolávací cena:
Leopold Welleba
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 12:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |