Brillant Ring
Platin 950, Brillant, ca. 0,20 ct, RW 52, 12 g, Widmungsgravur, Unebenheit auf der unteren Seite der massiven Ringschiene, Gebrauchsspurenøp12
14.11.2019 - 11:16
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2019 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.11. - 14.11.2019 |