Otto Muehl *
(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal) Oktober Revolution, signiert: Otto, datiert: (19)85, Farbstift auf Textil, ca. 49 x 48 cm, verglaster Kastenrahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.11.2019 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Otto Muehl *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.11.2019 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-