Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Die Mondnacht, signiert J. Bramer E. d. A., Farblithographie auf Papier, Plattengröße 40 x 40 cm, Passep., gerahmt, beschädigt, verglast,
18.11.2019 - 10:09
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Josef Bramer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2019 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 18.11.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: