Paar Armsessel im Barockstil
![Paar Armsessel im Barockstil - Umění a starožitnosti Paar Armsessel im Barockstil - Umění a starožitnosti](/fileadmin/lot-images/10A191118/normal/paar-armsessel-im-barockstil-6489420.jpg)
, 2. Hälfte 19. Jh., massive, geschnizte u. braun gebeizte Ahornholzgestelle mit tapezierten Sitzen, Lehnen u. Armstützen, Alters- u. Gebrauchspuren
18.11.2019 - 10:33
- Dosažená cena: **
-
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 190,-
Paar Armsessel im Barockstil
, 2. Hälfte 19. Jh., massive, geschnizte u. braun gebeizte Ahornholzgestelle mit tapezierten Sitzen, Lehnen u. Armstützen, Alters- u. Gebrauchspuren
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 18.11.2019 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 18.11.2019 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Jarosinski & Vaugoin - Wiener Tafelbesteck für 6 Personen,
- Isa Stein*
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Jugendstil Deckeldose, Fa. Berndorf, Anfang 20. Jahrhundert
- LKW (Müllwagen) "Iveco Trakker 4 x 4",