Sigmund Lasselsberger *
(St. Georgen 1955 geb.) "Am Feldrain", handsigniert Lasselsberger Sigmund, Mischtechnik auf Leinwand, 50 x 60 cm, gerahmt
25.11.2019 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Sigmund Lasselsberger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |