Brillantbrosche zus. ca. 6 ct
Platin 950 Weißgold 750, Altschliffbrillanten und Diamanten, Aquamarin, ca 12,3 ct 19,5 g øP19
25.11.2019 - 16:34
- Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Brillantbrosche zus. ca. 6 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2019 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |