Maler 19. Jahrhundert
"Maria Trost", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 77 cm, gerahmt, etwas beschädigt und verschmutzt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
27.11.2019 - 14:12
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Maler 19. Jahrhundert
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 14:12 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 13.11. - 26.11.2019 |