Votivbild - Ex Voto, datiert 1879
Öl auf festem Karton, ca. 29,5x 22,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.11.2019 - 15:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.11.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |