Altschliffbrillantring zus. ca. 1,65 ct
Gold 585, RW 52, 3,8 gøg4
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
21.11.2019 - 10:06
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Gold 585, RW 52, 3,8 gøg4
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.11.2019 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.11. - 21.11.2019 |