Brillant Ring zus. ca.0,65 ct
Gold/Weißgold 585, neun Brillanten, RW 59, 7,4 g, Tragespurenøg7
21.11.2019 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring zus. ca.0,65 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.11.2019 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.11. - 21.11.2019 |