Brillant Damenring
Weißgold 585, tlw. rose vergoldet, drei Brillanten, RW 63, 4,2 gøg4
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
hagop.asvazadurian@dorotheum.at
28.11.2019 - 10:09
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Brillant Damenring
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.11.2019 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.11. - 28.11.2019 |