Diamantsolitär ca. 0,65 ct
Damenring, Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, RW 65,6,2 gøg6
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
28.11.2019 - 11:14
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär ca. 0,65 ct
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.11.2019 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.11. - 28.11.2019 |