Karl Brandstätter *
(Lautz bei Villach 1946 geb.) "Zeichen am Firmament", signiert Brandstätter Karl, datiert 1977, Mischtechnik auf Papier, 56,5 x 75,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:01
- Vyvolávací cena:
Karl Brandstätter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |