Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Pörtschach am Wörthersee", signiert Loisel, datiert 74, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 38 x 55,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:15
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-