Ute Aschbacher *
(Gmünd/Ktn. 1958 geb.) Aus der Serie "Medusen", signiert Aschbacher, datiert 2005, Mischtechnik auf Leinwand, 40 x 30 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Ute Aschbacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |