Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Wandertag 3.6.", signiert R. Hausner, datiert 1979, Farblithografie, die Nr. 154/350, Blattgröße 75 x 55 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: