Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Der Assoziale", signiert Kumpf, Bronze, die Nr.408/499, Höhe 18 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
+43-463-51 22 67
christian.tschuk@dorotheum.at
27.11.2019 - 10:43
- Dosažená cena: **
-
EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 1.900,-
Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Der Assoziale", signiert Kumpf, Bronze, die Nr.408/499, Höhe 18 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
+43-463-51 22 67
christian.tschuk@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at +43 463-51 22 67 72 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 27.11.2019 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,-
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Barocke Holzskulptur, bezeichnet S. Martin, Alpenländisch um 1800
- Edwardianische Zuckerdose, Edward James Watherston, London um 1902
- Fassonarmkette
- Ferdinand Liebermann (Judenbach 1883-1941 München), Tänzerin, Entwurf: um 1910 im Auftrag der Österreichischen Gesellschaft zur Förderung der Medaillenkunst und Kleinplastik
- Dame in Krinolinenkleid, Bernhard Bloch, Eichwald, um 1920