Altschliffbrillantsolitär
Gold/Weißgold ca. 580, ca. 0,20 ct, RW 53, 2,3 g seitliche Handgravur
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.12.2019 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantsolitär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.12.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |