Altschliffdiamant Saphirring
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Diamanten zus. ca. 0,35 ct, RW 68, 11,1 g, Saphir ausgeschartet, Gussloch
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.12.2019 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Altschliffdiamant Saphirring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.12.2019 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |