Künstler 20. Jhdt.
Kleines Gässchen, monogrammiert SR, Aquarell auf Papier, 29 x 39 cm, Passep., gerahmt,
02.12.2019 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.12.2019 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.11. - 02.12.2019 |