Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Cosima, signiert Ernst Fuchs, E. A., Lithographie, Darstellungsgröße 35,5 x 32,5 cm, gerahmt, verglast, 2 Knickstellen
02.12.2019 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.12.2019 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.11. - 02.12.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: