Bäuerliche Sitzbank
frühes 20. JH., Fichtenholz natur, ca.79 x 129 x 35 cm, Alters- und Gebrauchsspuren
02.12.2019 - 10:53
- Vyvolávací cena:
Bäuerliche Sitzbank
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.12.2019 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.11. - 02.12.2019 |