Emmy Marie Karoline Thornam
(Jüttland 1852-1935 Kopenhagen) Sommerblumen, signiert E. Thornam, Öl auf Leinwand, 60 x 82,8 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
19.12.2019 - 15:02
- Cena:
EUR 1.380,-
Emmy Marie Karoline Thornam
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 19.12.2019 - 15:02 |
Prohlídka: | online |