Aloys Wach (Wachlmayr)
(Lambach 1892-1940 Braunau) Engelsverkündigung, signiert und datiert unten links: A. Wach (1)927, Kohlestift (Graphit)/Aquarell auf Papier, ca. 64 x 49 cm, Wasserflecken, verglast, Rahmen mit Abriebstellen (P1000315)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.12.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 446,-
- Vyvolávací cena:
Aloys Wach (Wachlmayr)
Aukce: | Adventauktion |
Datum: | 12.12.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 06.12. - 12.12.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-