Josef Prem *
(Fohnsdorf/Stmk. 1923-2000 Salzburg) Salzburg - Altstadt und Festung, signiert unten rechts: Prem, Aquarell auf Papier, ca. 36 x 68 cm, Lichtrand, Passepartout, verglast, gerahmt (90000067)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.12.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 362,-
- Vyvolávací cena:
Josef Prem *
Aukce: | Adventauktion |
Datum: | 12.12.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 06.12. - 12.12.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)