Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012) Dorflandschaft, signiert, datiert: (19)77, Öl auf Karton, ca. 50 x 70 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.12.2019 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.12.2019 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-