Brillant Korallenring
Weißgold 585, Teile des Ringkopfes in Platin 950, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,20 ct, RW 66, 3,3 gøg3
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
10.12.2019 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillant Korallenring
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 10.12.2019 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | online |