Walter Bosse *
(Wien 1904-1979 Iserlohn), "Jungfrau", auf der Unterseite bezeichnet "BOSSE", patinerter Bronzeguß, Höhe 5 cm
16.12.2019 - 10:06
- Dosažená cena: **
-
EUR 100,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 100,-
Walter Bosse *
(Wien 1904-1979 Iserlohn), "Jungfrau", auf der Unterseite bezeichnet "BOSSE", patinerter Bronzeguß, Höhe 5 cm
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 16.12.2019 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.12. - 16.12.2019 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Ernst Greyer *
- Roco H0, 2 Stk. E-Loks:
- Pinon Heuzé, hohe vergoldete Henkelvase (Amphora) mit Glockenblumendekor, Frankreich, Anfang des 20. Jahrhunderts
- Franz Barwig d. J., junger Tiger mit Ball, liegend, Modellnummer: 1421, Ausführung: Firma Keramos, Wien, ab 1950
- ** - Partie Österr. II. Rep. u.a. mit Gitter - Trachten II - Flug 1950/53 - Wiederaufbau II - Kindheit - Kärnten,