Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Venezianische Maske, signiert: Flora, betitelt, Feder in Tusche, Farbstift, Passepartout-Ausschnitt ca. 13 x 10 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.12.2019 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.12.2019 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-