Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf festem Karton, ca. 30,5 x 30,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.12.2019 - 15:47
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.12.2019 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: