Hans Maurus
(München 1901-1942 Marijanowska) "San Lugano bei Bozen", rückseitig betitelt, signiert, bezeichnet Hans Maurus, Rottach Egem, Öl auf Leinwand,100 x 80 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
23.01.2020 - 15:08
- Cena:
EUR 2.490,-
Hans Maurus
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.01.2020 - 15:08 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 650,-