Emil Reynier
(Niederingelheim/Mainz 1836- 1927 Osternberg/Inn) Toter Vogel an Holzwand, signiert und datiert unten rechts: Emil Reynier 1903, Öl auf Leinwand, auf Hartfaserplatte, ca. 34 x 19 cm, Rahmen beschädigt (P1000338)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
02.01.2020 - 15:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Emil Reynier
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 02.01.2020 - 15:40 |
Prohlídka: | 27.12. - 02.01.2020 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)