Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Venedig, signiert unten rechts: R. Hradil, Lithografie, Auflagenr. V 8/30, ca. 37 x 53 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (1221)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
02.01.2020 - 15:51
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 02.01.2020 - 15:51 |
Prohlídka: | 27.12. - 02.01.2020 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-