Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Wüste Juda, datiert und bezeichnet unten links: 24. mai 1989, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
02.01.2020 - 15:55
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 02.01.2020 - 15:55 |
Prohlídka: | 27.12. - 02.01.2020 |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: