Brillantring
Weißgold 585, zwei Brillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 56, 2,7 g, leichte Gebrauchsspuren WARE AUS PRIVATBESITZøg3
29.01.2020 - 15:04
- Cena:
EUR 1.035,-
Brillantring
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitKlenoty | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 29.01.2020 - 15:04 |
Prohlídka: | online |