Heinz Pinggera*
Meran 1900 geb. "Hofansicht", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
22.01.2020 - 14:23
- Vyvolávací cena:
Heinz Pinggera*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.01.2020 - 14:23 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |