Emmi Singer-Hiessleitner *
(Voitsberg 1884-1980 Graz) Landschaft im Licht der Wintersonne, unsigniert, Öl auf Karton, 36 x 44 cm, stark verschmutzt, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.01.2020 - 14:56
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Emmi Singer-Hiessleitner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.01.2020 - 14:56 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- 1 loser Brillant 0,54 ct, F-G/VVS
- Österreich (2 Stk. AR)
- Brillant Ring