Anhänger "Drache"
Gold 333, Onyx mit Opalintarsien, hinter Glas, 8 g, Gebrauchsspurenøx
16.01.2020 - 11:03
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Anhänger "Drache"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 16.01.2020 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 16.01.2020 |