Reimo Sergon Wukounig *
(Klagenfurt 1943 geb.) "Studie für ein Stillleben", revers signiert Reimo S. Wukounig, datiert 1975, Zeichnung auf Papier, Ausschnitt 48 x 70 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.01.2020 - 10:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Reimo Sergon Wukounig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.01.2020 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Lange Rundpanzerhalskette
- Damiani Brillant Brosche Butterfly zus. ca. 0,75 ct
- Brillant Alliancering zus. ca. 0,35 ct
- PKW "Skoda Octavia Combi 1.6 TDI Ambition Limited DSG"