Imre Maltzahn *
(1938 geb.) "Liebenfels", Farblithografie, signiert Imre Maltzahn, die Nr.3/9, Passepartout Ausschnitt 44 x 33,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.01.2020 - 10:34
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Imre Maltzahn *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.01.2020 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |