Leo Fellinger *
(Graz 1884-1976) "Schlafende", monogrammiert LF, Druckgrafik, Ausschnitt 18,5 x 24 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.01.2020 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Leo Fellinger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.01.2020 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |